Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a fehérjér...

Mit gondoltok erről a fehérjéről (Multiforce Nutrition - Anabolic Protein Fuel)? Kizárólag reggel és este használnám egy drágább mellé

Figyelt kérdés

Itt van egy link amin megnézhetitek: [link]

Ha valaki használta már, az leírhatná a tapasztalatait.

Jelenleg a BiotechUSA Power Pro fehérjéjét használom, de ha ez az anabolic jó, akkor veszek belőle egy jó 6 kilót és mellé egy felső kategóriás fehérjét edzés utánra. Az olcsó anabolic meg mehetne estére/reggelre.



2013. ápr. 21. 21:21
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Szerintem nagyrésze növényi fehérje lehet, mivel elég jó árban van. Nyilván edzés után jobb a gyors tejsavó, de napközben jó választás lehet az anabolic. Én power proteint használok most, de lehet h ezt kipróbálom.
2013. ápr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

A kérdésem kiírása után írtam a cégnek aki előállítja ezt a fehérjét és ők azt írták, hogy 30% borsófehérje, 30% szójafehérje, 25% tejsavófehérje és 15%tojásfehérjepor.

Szerinted ezek jó értékek?

2013. ápr. 28. 09:14
 3/24 anonim ***** válasza:
Jó terméknek néz ki! Az összeállítása is kiváló szerintem, de errőla termékről nem tudok semmit! Tudod hol gyártják? Vettél belőle? Milyen volt? Megvagy vele elégedve? Ha jó veszek én is 10-15 kgt
2013. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket többször is, de végül csak emailen tudtunk "beszélni" és ott ígértek nekem egy 30g-os mintát amit nem küldtek el, ezért végül nem vettem.
2013. jún. 1. 22:50
 5/24 anonim ***** válasza:
Üdv! Itt valaki kérdezte a prémium mass(ugyan az a gyártó) - rol, hogy ki mit gondol róla és írta hogy a feherjéjükkel meg volt elégedve! Szal sztem veszek! Amúgy az egyik szám tényleg nem elérhető de a másik igen és ott beszéltem velük!
2013. jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
majd írd meg, hogy milyen :)
2013. jún. 3. 17:20
 7/24 anonim válasza:
Én vettem belőle banános ízben. A növényi fehérjék jellegzetes sz@r utóíze azért érződik, de sokkal rosszabbra számítottam. Mindenesetre kevert fehérjék közül az egyik legjobbak tartom minden téren, ezért amíg nem találok jobbat addig maradok ennék a kiegészítőnél.
2013. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Veszek egy próba csomagot (6kg) ez elég lesz közel 2 hónapra! Azt mondod meg voltál vele elégedve ( előző válaszólónak)? Mást is próbáltál már más terméket is? Pl 100% whei nekem ez jött be eddig a legjobban de mivel nincs sok pénzem ezért ez nekem drága... És hiába van rendbe az étrendem muszáj fehérjét nyomni mellé mert ha többet esszék akkor elzsírosodom és oda nem adnám a kockáimat ;(
2013. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

Ezeket használtam:


PowerTrack - power protein (12 kg)

Biotech - power pro ( 8 kg)

mpm - mixed protein matrix ( 9 kg)


Jelenleg az Multiforce anabolic- ból a 6. tasaknál tartok.

2013. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Az anabolic proteinből pár kg-ot megettem már, és az árához képest tényleg profi és ízre is finom, de csak kevés vízzel, mert amúgy nagyon híg lesz. A premium massból vettem még 3 kg-ot, de azt alig tudtam megenni. A végén már inkább szörppel ízesítettem. Fehércsoki ízben vettem, de istentelen rossz íze volt, pedig jó cucc lenne.
2013. jún. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!