Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol lehet csináltatni saját...

Hol lehet csináltatni saját feliratú coca colát?

Figyelt kérdés
a barátomnak a becenevét szeretném rátenni
2013. jún. 7. 17:53
 1/6 anonim válasza:
A coca cola honlapján, tudtommal.
2013. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
csináltatni nem lehet. a coca cola a leggyakoribb 150 nevet rakta a palackokra. ha a barátod neve nincs rajta, akkor vehetsz "Barátom", "Haverom", "Szerelmem" stb szövegű colákat.
2013. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 renii.08 válasza:
azt hallottam h a westendben lehet csináltatni :)
2013. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Emberek válasza:
van olyan, hogy veszel egy 0,33-as kólát, és arra nyomtattatsz egy cédulát, amire azt írsz amit akarsz (bizonyos keretek között). ilyen van pl.: az aréna pláza előtt, ahol be lehet menni a New Yorker-be
2013. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én is szeretnék ez mennyibe kerül? mármint a ranyomtatása...
2013. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igen nekem barátomék mondták hogy az aréna pláza előtt lehet ilyet , veszel olyan 0,33 -as colát ( elég olcsón) és ingyen rányomják /ragasztják :) (nem tudom pontosan) nekem ezt mondták :D
2013. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!