Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Saját weblapot szeretnék...

Ljgda kérdése:

Saját weblapot szeretnék csináltatni. Google: gridline.hu, inu.hu, innomedio.hu, honlapom.hu, kontraszt.com Ti tudok mondani valamelyikről valamit? Mire érdemes ilyenkor figyelni? Mi az amit meg kell kérdezzek, hogy tuti ne verjenek át?

Figyelt kérdés
Van egy jó ötletem, egy weblap amivel szerintem tudnék magamnak pénzt csinálni. Próbáltam magamtól megcsinálni, utána is olvastam az előre elkészített rendszereknek pl joomla. Bár ingyen lettek volna, de bonyolult is volt, meg nem is az csinálták amit én szeretnék. Ezért kitaláltam, hogy készíttetek egy saját weblapot.

2013. jan. 4. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Mire figyelj? Attól függ, milyen típusú weboldalt szeretnél.

Statikust, vagy adatbázissal rendelkezőt.

Milyen típusú kell neked? Attól függ, mire szeretnéd pontosan(abban) használni?

2013. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kedves ljgda!


Sajnos a weblapkészítői szakma rettentően felhígult és sok az átverés, ráadásul az ún. garázsvállalkozások is elszaporodtak. Azt érdemes azonban tudni, hogy azért nem minden garázscégből lesz Microsoft! :)


Sok a "pékből lett weblapkészítő" és azért ezeknek az embereknek a tudása is elenyésző. Onnan ismerhetőek fel a legjobban, hogy rettentő olcsón dolgoznak, nincs mögöttük komoly csapat és tudás sem.


Óvakodni kell a felelőtlen weblapkészítőltől, mert az olcsó fejlesztés könnyen milliókba kerülhet. Pl.: elveszített ügyfelek a rossz marketing, -optimalizálás, -arulat és -működőképesség hiányában. A rendszer teljes újraprogramoztatása miatti jelentős plusz kiadásokra. Érdemes kicsit drágábban, de hozzáértő szakemberre (cégre) bízni a feladatot.


Egy valamire való internetes megjelenés és a komolyság legelső fokmérője a reális ár, ami nem huszonezer forint. Érdemes egy rendes céget megbízni, akiknek jelentős referenciáik vannak. Érdeklődj a referenciáik megkeresése által azoktól a cégektől róluk, akiknek dolgoztak.


Az adott cég írott szak anyagai között is érdemes olvasgatni a weboldalukon.


Van, ahol ingyenes konzultációt is kérhetsz weboldalkészítéssel kapcsolatban. Van egy oldal, ahol jelentős szakmai anyagokat találsz, és biztos vagyok benne, hogy Ők jól dolgoznak, mert mi is velük dolgoztattunk.


Szakcikk: [link]


Weboldaluk: [link]

2013. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az oldalam lényegében egy közösségi oldal lenne adatbázissal, meg a látogatók is tudnák szerkeszteni az oldalt. Én pedig a tartalmat szeretném belerakni főként, mint értéket. Ezek szerint ha jól értem kérjek árajánlatot mindtől és nézzem, hogy ki mennyit mond rá és ha valaki nagyon átlag alatt ígér, akkor legyenek vele szemben fenntartásaim.
2013. jan. 6. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem Bloggert használj. Az megbízható, hiszen a google csinálja. Magyar nyelvű. Továbbá nem kell hozzá html sem és php sem, és teljesen ingyenes, illetve ha teszel ki hirdetést, még fizet is neked. Keress üzenetben, ha bloggerrel kapcsolatban kell segítség.

[link]

2013. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja, és saját domaint is biztosít neked, ha szeretnél 10$/év
2013. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szalai Alex válasza:
Ha van egy kis pénzed akkor keress meg a webmunka88KUKACgmail.com email címen és skypon keresztül tudok segíteni az elindulásban hogy tényleg te a saját kezeddel építhesd fel a weboldaladat. Ha viszont másra bíznád az elkészítését akkor is felkereshetsz és megbeszélünk egy korrekt árat.
2013. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!