Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lehet valahol Szegeden Dr....

Lehet valahol Szegeden Dr. Pepper Cherry, Coca Cola Vanilla-t, Mountain Dew High Voltage-t venni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 00:08
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem azert, de Pesten is csak elszortan talalom meg az elso 2-t, a harmadiknal pedig csak simat talaltam. Sztem nem lesz Szegeden, de ezt nem azert irtam, h istenitsem Pestet, en se vok pesti, kozelebb vagyok Szegedhez, de sajna az orszag Pestkozpuntu lett.
2013. jún. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
CBA-ban láttam Dr Peppert, igaz, nem Szegeden
2013. jún. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Én a nagy tescoban láttam múltkor
2013. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Rendelni tudsz a British Store honlapon!
2013. jún. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pesten az Ázsia Centerben mindegyik van (és nem méregdrága mint a British Storeban :D)
2013. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A British Store-ban nem olyan drága. Főleg, hogy ott olyanokat is lehet kapni amit Magyarországon nem!
2013. jún. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

B.S. annyiból jó még neked, h kb. havonta egyszer van ingyenes kiszállítás, persze 1000-ért vásárolni kell ahhoz.

Bár az Ázsia Centerben feléért is megtalálhatod a dolgokat, az utazással már nem annyira megérős neked, de ha arra jársz, akkor persze igen.

2013. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 bencekalo válasza:
Mountain Dew (3,3 dl) Szegeden az Arany János utcai kisboltban lehet kapni 155 Ft. Én is egy hónapig kerestem, az összes kisboltot bejártam a városban, amiről tudtam, vagy amit megláttam és csak itt találtam.
2013. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
ha még aktuál, a zrínyi nonstopban múltkor találtam vaníliás cocát
2014. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szegeden a Bartók Béla téren van egy italbolt ahol különleges italokat (Mountain Dew, Coca Cola Life) lehet kapni.
2015. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!