Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten Mountain...

Hol lehet Budapesten Mountain Dew "energiaitalt" kapni?!?!?!

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek már 4 éve nem láttam
2013. jan. 26. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Sehol. Magyarországon már nincs.

A The British Storen tudsz rendelni energiaitalosat.

De a Mountain Dew amúgy nem energia ital. Olyan mint a Sprite vagy a 7Up. Üdítő ital.

Külföldön lehet kapni már csak.

2013. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na ez azert nemigazan igaz Magyarorszagon is lehet meg kapni csak mondjuk mar nem a kozertben, hanem ilyen automatabol, az egyik volt munkahelyemen nalunk ilyen automata volt az mindig tele volt vele.
2013. jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De az már nagyon ritka.
2013. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha még aktuális a kérdésed... Ismét van nálunk is, én sem láttam sehol évekig, viszont épp ma vettem Bp közelében, de tuti már Budapesten is kapható ezek szerint. :-)
2013. febr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat és a kassai téren budapesten zugloban a nagy lajos király utja és az ungvar utca keresztezodesenel a manna ABC ben van találtam
2013. febr. 11. 19:16
 6/10 anonim válasza:
Bajnok Trade Team Kft, vagyis Don Candy. Kint van a raktár a XIV. Fogarasi út - Öv u. sarok. Mountain dew üdítőben és nem energiaitalban, fémdobozban. Vaniliás cola, root beer alkoholmentes tequila ízű üdítő, stb. Írjátok be a Bajnok Trade Team Kft nevet és kiadja a honlapot. Ez egy raktár. Telefonálás után, már mehettek is az üdítőkért, édességekért. Szabó Erzsi
2013. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Budapesten a körúton, a Jászai Mari tér mellett egy éjjel-nappaliban is kapható, könnyen felismerhető mivel a kirakatban is látható. Továbbá a Corvin plázában a CBA prímában is találtam egész olcsón, 180Ft-ért 330ml-es kiszerelést. Remélem segítettem ezzel másnak is, én nagyon megörültem mikor évek óta először ihattam Mountain Dew-t :)
2015. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 CoolerD válasza:
Villányi út 39-ben van három fajta voltage,trhow back és call of duty black opsos.
2016. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Magam is meglepődtem, hogy kapható MtDew 2L-es kiszerelésben. Magyar papíros van rajta. Hely: 1118 Gazdagréti tér CBA. Ára: 399Ft
2016. dec. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egy Nógrád megyei eldugott "istenháta mögötti" zsákfaluban láttam a boltban, többször jártam már ott az elmúlt időben és minden alkalommal volt 330 ml-es Mountain Dew.
2018. márc. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!