Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért csuklok a tejivás után?...

Regal kérdése:

Miért csuklok a tejivás után? Csak a tejtől van ilyen fura problémám, más ital fogyasztásakor nem. Milyen fizikai oka lehet ennek?

Figyelt kérdés
Napi rendszerességgel iszom tejet, mert szeretem. Pár hónapja vettem észre először, hogy csuklok tőle. Először semmi különösre nem gondoltam, de azért ahogy rendre később is előfordult, már összefüggésbe hoztam a csuklást a tejivásommal. Csak kábé 15-20 másodpercig tart a csuklás, tehát nem vészes, magától el is múlik, de érdekelne a magyarázat a jelenségre, hátha valaki tudja.

2013. júl. 4. 13:17
 1/2 Dávkapcs válasza:
Lehet,hogy tejallergia.Ha más tünet vesszel észre akkor bisztos.
2013. júl. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
biztos hogy nem tejallergia... A tejallergiáról annyit, hogy borzasztó hasmenése van utána(laktóz intolerancia) szóval nem kifejezetten a tejcukortól... Lehet a tej állagától, esetleg próbálj ki mondjuk házi tejet, mivel ezek a tömeggyártott tejek nem igen láttak tehenet...
2014. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!