Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a legelismertebb és...

Melyik a legelismertebb és legegészségesebb hazai ásványvíz?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
az : Alpok könnye Kecskemét ,nevű
2013. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legelismertebb és legegészségesebb nem ugyanaz. Melyikre vagy kíváncsi?
2013. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A falusi Red Bull: alias Kút-bul
2013. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legismertebb szerintem a Szentkiràlyi. Azt nem tudom melyik a legegészségesebb, szàmomra az àsvànyianyag tartalom semmit nem mond, meg se szoktam nézni.
2013. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Erre nehéz válaszolni, talán ember nincs aki megmondaná...


Úgy két éve valaki megkínált balfi ásványvízzel..nos az igen..azóta csak azt iszom, és a családom is..hogy egészséges-e? nem tudom, de még élek...

Egy biztos: víz létére nagyon fonom...főleg a böfögős...

2013. aug. 15. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a legismertebb az biztosan a Szentkirályi, mert a világ legjobb ásványvizének választották néhány évvel ezelőtt! Ennek ellenére nem nagyon vágnak fel vele, a cimkéjén is csak egy kis jel utal diszkréten arra, hogy világelső.


a vizek ásványi anyag tartalmával az a baj, hogy csak akkor hasznosul, hogyha szerves formában tartalmazza ezeket az ásványokat. Valószínűleg azonban szervetlen formában találunk a vizekben ásványokat, mert például a balfiban van annyi magnézium (a cimkéje szerint), hogy attól biztosan hasmenésed lenne, ha meginnál naponta egy üveggel.


(a magnézium ugyanis könnyen túladagolható, aminek jele, egy gyors lefolyású hasmenés)

2013. aug. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a tagabb ertelemben vett haza asvanyvizeirol beszelunk, akkor mindket kovetelmenyt teljesitve, a Maria - Terezia altal az "Asvanyvizek Kiralynoje " - kent nevezett BORSZEKI BORVIZ

mindenkeppen messze az osszes tobbi elott viszi a PALMAT.

2013. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 neo2115 válasza:
100%

Az ásványvíz (mindegy, hogy milyen a márkája, csomagolása) az gyakorlatilag alig több vagy jobb, mint a csapvíz, vagy a kútvíz. Csak voltak "okos" emberek, akik kitalálták, hogy miért ne adjuk el a népnek jópénzért azt, amit amúgy ingyen is megkaphatna (de már a vezetékes vízért is fizetünk!)?

Én és a teljes családom évek óta a csapvizet szűrjük speciális kancsókkal (mint Brita, Laica, Nikken kulacs...stb.), mert (valamiért) nem bízom meg a más keze által csomagolt "tiszta vízben"...

Ha kiszámoljuk az egy hónapra jutó vízigényt és a cserélhető szűrők árát (amik több hónapig is bírják gond nélkül) könnyen belátható, hogy sokkal jobban megéri magunknak szűrni, tisztítani a csapvizet (de a legjobb, ha kútvizet, mert az tényleg ingyen van).

Remélem válaszommal segíthettem :)

2013. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!