Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Felbontott szénsavmentes...

Felbontott szénsavmentes ásványvíz meddig jó?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem lesz pocsolya szaga. Hogy ez mikorra történik meg, az attól függ, hogy milyen hőmérsékleten tárolod, és hogy ez idő alatt el van-e zárva a folyadék a levegőtől.
2013. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok dologtól függ, milyen hőmérsékletű helyen volt régebben, van most, nap süti-e, beleittak-e, mennyi levegő van a palackban, stb.

De úgy általában pár hét alatt megposhad. Hűtőben tovább bírja.

2013. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

érdekes kérdés ugyanis max pár hét de inkább max egy hét.


mindezt annak ellenére, hogy a papírkája szerint legalább évszázadokig (néhány szerint) állt a föld alatt és érdekes mód iható maradt :D


jó oké a megromlásnak a levegőben lévő bacik az okozói de ezt így átgondolva elég viccesnek hangzik :) viszont amíg nem bontod fel, hát mondjuk úgy, hogy sokáig eláll (sokkal tovább, mint a jelzés írja...) :)

2013. júl. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem pár napig (van olyan is úgy emlékszem, amelyikre rá van írva, hogy 2-3 napon belül el kell fogyasztani) mert a levegőből bacik kerülnek bele, és ha bele is iszunk, a szánkból is kerül bele ez-az... Szóval nem megpossad 2-3 nap alatt, nem a szaga lesz másabb, de én nem innám meg, a gyereknek meg pláne nem adnám oda a 3. nap után, mert nem hiányzik egy gyomorrontás, vagy hasmenés (főleg ilyen hőségben...)
2013. aug. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha zöld üvegbe töltöd, nagyon sokáig eláll, mert nem szaporodnak el az algák benne.
2013. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
12%

Mentem egy tower 3 defense két 11-es szintüvel és én semmit se csináltam.

KECSKE

2013. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!