Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tényleg ennyire durva lenne...

Tényleg ennyire durva lenne 15 évesen meginni egy fél csomag Nescafe 3in1 kávét?

Figyelt kérdés
Anyám leordította a fejemet hogy nehogy kávézni merjek. Valóban ekkora bűn lenne?
2013. szept. 1. 10:10
 1/8 anonim válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle...
2013. szept. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem gáz. Gáz 15 évesen lerészegedni.
2013. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 6 Days 7 Nights válasza:
Nem.. fél csomag nem sok, és az a kávé egyáltalán nem erős.
2013. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 aspikami ***** válasza:
Én is rendszeresen iszom kávét, még sincs semmi bajom :D 15/f
2013. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Csomag alatt mit értesz? Fél zacskónyi kis csomagot, vagy csak fél tasaknyit? Ha fél tasaknyit, az nem sok, talán anyádnak rossz tapasztalatai vannak a kávéval, vagy ilyesmi.
2013. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 13 éves korom óta kávézom. Én is ilyennel kezdtem és semmibajom nem lett tőle. Pedig elment napi 6-7 3in1 is mégsem haltam meg tőle. Ma már rendes főzött kávét iszom, ezek a kávék csak játék kávék, semmire sem jók. Itt az ízük a lényeg főleg olyanoknál akik csak ezért isszák és ettől érzik magukat pörgősnek, nekem az igazi kávé kell a koffein miatt, de ezek a játék műanyag kávék olyanok hogy max szörpnek jók. Ettől nem lesz bajod nyugi. Anyukád nem akarja hogy alapból kávézz 15 évesen. Én 13 évesen is azért kezdtem el mert elég alacsony a várnyomásom és a doki tanácsolta hogy kávézzak de ne kezdjek erős főzött kávéval sem. És a kávé egészségesebb mint az energia ital, mert az energia italban sok "méreg" vegyianyag van, a kávé meg természetes dolog.
2013. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17 és fél éves vagyok, kb. egy éve kávézom. Eleinte heti 3-szor ittam egyet reggel, most már minden nap iszom, de csak reggel, néha instantot, néha rendes főzöttet. Alacsony a vérnyomásom, és így még jót is tesz.
2013. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy nagyon ártanál magadnak. de anyukádat is meglehet érteni. nyilván azt szeretné, hogy minél kevesebb s.art döntsél magadba.
2013. szept. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!