Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Van a világon valahol szénsavm...

Van a világon valahol szénsavmentes coca cola? (vagy pepszi? )

Figyelt kérdés
Szerintem nem én vagyok az egyetlen aki azért nem szereti a kólát mert szénsavas. Vagy de? Tudnátok nekem mondani olyan országot ahol gyártanak szénsav mentes kólát. És ha nem, MIÉRT NEM? Szerintem lenne rá kereslet.

2013. szept. 19. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kirázod belőle a szénsavat vagy kinyitod és megvárod míg elmegy belőle a szénsav. A gépi kólás üdítők annyira nem szénsavasak és azokból gyorsabban is távozik el a szénsav!
2013. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
még régebben láttam kóla szörpöt. Egyébként a szénsavat utólag "teszik bele" de nem hiszem hogy gyártanak direkt menteset.
2013. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat kereslet nem lenne ra az biztos. Nincs ilyen,csak ha te csinalsz otthon. Felrazod es nyitogatod ujra es ujra. Ennyi az egesz,de borzalmas lesz.
2013. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem rögtön felbontás után, mert nekem is túl szénsavas. Mondjuk teljesen szénsav nélkül sem ízlene. Én csapolt kólát szeretek venni, amit mozikban, mekiben, burgerben lehet kapni, mert kevesebb benne a szénsav mint az üvegesben.
2013. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!