Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Fogyaszthatóak nyugodt szívvel...

Fogyaszthatóak nyugodt szívvel a light termékek? Mert ezen az oldal engem meggyőzött, de kíváncsi lennék a véleményetekre : www.aspartame.hu/az-aszpartam-mergezo

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Találsz könnyen ezzel ellentétes véleményen lévő oldalakat is a neten, nehéz eldönteni mi az igazság. Én próbálom kerülni az olyan termékeket, amikben aszpartám van, egyrészt mert nem tudom eldönteni, hogy mi az igaz, másrészt nem szeretm az utóízét, bár a cukorral kevert fél-light termékekből nem érezni ki, hasrmadrészt jobban szeretem a természetes dolgokat.

[link]

2013. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Én is kerülöm, az előző hozzászólóval értek egyet aszpartam ügyben. Steviáztam - idáig. Két napja a híradóban láttam, hogy svájci és amerikai tudósok (jah, így kezdődik mindig) tutira bebizonyították, hogy édesítőtől hízni fogsz, mert az agy érzékeli az édes ízt, de hiányolja az azzal járó energiát, ezért arra hajlik, ill. téged arra ösztönöz, hogy édesség után kajtass. Ezért most mindenki dobjon ki minden light-os cuccot.

Erre a lányom, aki valóban a legvékonyabb itthon és egyedül issza cukorral a kávéját, vigyorogni kezd. :)

2013. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!