Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Olyan kávéházat/kávézót...

Olyan kávéházat/kávézót keresek Budapesten (főleg a belvárosban és környékén), ahol lehet többféle ízű, pörkölésű, őrlésű, stb. kávékat venni akár előre zacskózva, akár kimérve (mint egy teaházban). Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés

Google nem a barátom, mert a kávéház nem egyenlő a teaház kávébeli megfelelőjével, és még nem igazán láttam olyan helyet, ahol így ki vannak rakva, hogy pl: "Brazil őrölt kávék: sütőtökös, csokis, fahéjas, málnás, akármilyen".

Nyilván kávéból nincs annyi variáció, mint teából, de ízesített kávék léteznek, ezért gondolom hogy ilyen hely létezik. Csak az a kérdés, hogy hol..


2013. dec. 20. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. Semiramis kávézó a Régiposta utcában, Frei cafek a Libri könyvesboltokban, MOM Parkban az alsó szinten is van egy kávés-teás stand
2013. dec. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is Frei kávékat vettem most. Az a Media Markt-okban is van. Vagy Semiramis is jó ötlet.
2013. dec. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pertu Cafe - Dob utca 60. 10-12 speciális pörkölésű és eredetű kávéjuk van, nagyon finomak :)
2013. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A libris Frei kávézókban nagy választék van kávék szintjén, valamint ha jól tudom a Starbucks-ban is lehet venni többféle kávét zacskóban:)
2013. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A Frei-ről már hallottam, azóta vettem is 2 félét a Media Marktban, és nagyon jók.

A többit is ki fogom próbálni!

2014. febr. 7. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!