Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mennyire lenne sikeres egy...

Mennyire lenne sikeres egy amerikai élelmiszereket, üdítőket, édességeket, stb. áruló bolt Budapesten, a belvárosban?

Figyelt kérdés
Szerintetek lenne rá kereslet? Mennyire életképes az ötlet?
2012. jún. 25. 12:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Magyar honba nincs semmire kereslet mert nincs pénz arról nem beszélve hogy többet kellene adóznod egy ilyen bolt után mint amennyi a bevételed
2012. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
akinek kell az már régóta beszerzi itt is, és igaza van az előttem szólónak az emberek többségének az alapvető élelmiszerre is alig van pénze.
2012. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Igény ugyan nem lenne rá, de ha elég tőkeerős az amerikai háttércég, és a nyugat-európaiakhoz hasonlóan tönkre tudja tenni a helyi konkurenciát, akkor jó pénzt lehet csinálni belőle.
2012. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
95%
én szívesen vásárolnék ott 1-2 egészségtelen de nagyon finom amerikai édességet :)
2012. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
szerintem sikeres lenne :D
2012. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
93%
Teljesen biztos vagyok benne hogy lenne rá igény,és hogy menne is a bolt.Elég csak megnézni a Starbuck's kávézót.USA-tól majmolt,tuti menő a hipszterek körében...Egyszóval biztos hogy van az célközönség aki rendszeres vásárló lenne.
2012. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát nem is segélyszervezetet szeretnék létrehozni, olyanokra gondoltam, akik vágynak már igazi Amcsi süteményekre, ételekre, üditőkre és ki is tudják azt fizetni.. Szerintem ha felfigyelnének rá, egész sikeres kis vállalkozás lehetne, tekintve, hogy nincs konkurencia. Csak olyanok lennének, amiket Mo.-n nem lehet, vagy csak más kiszerelésben lehet kapni. Pl.: különleges Monster, Rockstar, stb. energiaitalok, amerikai édességek(csoki, sütemény, rágó, gabonapehely, csokiszelet, drazsé), dobozos, valamint 1/1,5/2l-es üdítők, sörök, amerikai öntetek, szószok, stb.

2012. jún. 25. 21:15
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom mennyire lenne sikeres de én biztosan vásárolnék ott , unom már az itthoni dögunalmas édesség-választékot.
2012. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Számomra biztosan,mert imádom a mogyoróvajat:D
2012. jún. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
én vásárolnék szívesen :) nem is kevés dolgot hidd el! remélem megnyitod majd írj priviben :)
2012. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!