Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Finom karacsonyi italok...

Finom karacsonyi italok gyerekeknek? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Vendegeket varok holnap es jo lenne valamilyen alkoholmentes forro csoki fele karacsonyi ital a gyerekeknek. Tudtok segiteni?

2013. dec. 25. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
gyümölcsbólé? (alkoholmentes)
2013. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A bólé gyerekpezsgővel tökéletes, egyben gyümölcsöket is tudsz adni nekik. De a forró csoki is az, a neten van egy csomó recept. Én az instant verziót is szeretem, pedig nem vagyok már gyerek :)
2013. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A bole valoban jo otlet,koszonom! Fahejas,narancsos,gyomberes izvilaggal jo lenne?

Meg a vanilias fehercsokira gondoltam,ami szinten kicsit kulonlegesebb,mandulaforgaccsal a tetejen,de lehet,hogy ez tul sok lenne,mert azert sutikkel is keszulok.:)

Jo,marad a bole!:) Ezer koszonet,magamtol eszembe sem jutott volna.

2013. dec. 26. 09:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sima teába vagy gyümölcsösbe szoktam tenni narancscikkeket,fahajat szórok bele,szegfűszeget szórok bele. Bárhogy ízesítheted.
2013. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!