Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a legjobb Monster?

Melyik a legjobb Monster?

Figyelt kérdés

Leginkább a Tea+Limonádé ízűre lennék kíváncsi az jó-e, és tényleg tea íze van?

A másik az Asaul meg a sima zöld Monster.

a többit kóstoltam azok nem igazán jöttek be, vagyis az a gyümölcs juicos mert nagyon édes volt.



#íz #energiaital #Monster ízek
2014. jan. 4. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Amelyiket el tudom cserélni haverral egy Hell-re.
2014. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tegnap megittam 3 doboz Hell-t, kicsit már unom, ki akarom Próbálni a Monstert, eddig 2-t ittam csak 2 éve mikor behozták a zöldet, de annak olyan fura tutti fruttis gumis íze volt, sajnos a Juice a sárga pedig nem volt behűtve, külföldön vettem mikor jöttem haza, és elég émelygős volt nem tudom amiatt e hogy nem volt behűtve előtte...

0 fokon lehet jó lenne, olyan mint a Dr Pepper az is ihatatlan melegen, de hidegen nagyon finom, meg én am szeretem az édes dolgokat.

Olvasgattam most egy kicsit és azt írják ez a Piros színű Asault bejön az embereknek, akkor azt kipróbálom.

de azért várom a véleményeket, elvielg kólás íze van.

de a teásnak meg tetszik a dizájna, a külső citromsárga :$ :D

2014. jan. 4. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legfinomabb pont a sárga Juicos. Aztán a zöld monster.

De finom a teás is+az Assault is.

Próbáld ki őket!

2014. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a reád nem jött be, de a másik három az finom, az assault a legjobb. Hidegen mindegyik finomabb, mint melegen.
2014. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mobilom kész elmebaj XD

reád=teás

2014. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!