Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb közép árkategóriás őrölt kávé amit itthon kapni? Bármilyen márka jöhet.

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi évek óta a Tchibo Family-t isszuk. Sokfélét kipróbáltunk, de mindig visszatértünk ehhez.
2013. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mi is azt isszuk évek óta de édesapám egyik héten vettem akciósan palomát hát olyan szar volt már bocs a kifejezését hogy ki kellet dobni mert túlpörkölték és egyszerűen nem lehetett meginni olyan rossz utó íze volt förtelem fújj nem hiába volt akciós -.- nekünk is a tchibo family vált be íze is jó és az ára is elfogadható:)
2013. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. júl. 7. 10:59
 4/8 dettykeksz válasza:
2013. júl. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ugye ez attól is függ, hogy milyen gépen főzöd le. én a Segafredo Intermezzo-ra és a Lavazza-ra esküszöm, Saeco HD 8423-as (Philips-es társkonstrukció, de nagyon eltalált kis gép) gépen főzöm. Az ilyen tchibo meg karaván, paloma kávékat nem szeretem, ez részben azért lehet mert sokáig éltem olaszországba, ahol megszoktam a jó kávét, és próbálom itthol is csak a minőséget fogyasztani.
2013. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekünk a Douwe Egberts KARAVÁN kávéja jött be.
2013. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bheka válasza:
Segafredo Selezione Oro
2013. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sokáig én is Lavazza-t ittam, de egy időben mintha változott volna az íze és elkezdtem pròbálgatni más kávékat.Végül az Omnia silk jött be ízre, így már egy ideje ezt iszom. Nem olyan durva, mint a normàl omnia.szerintem jòl eltalálták az ízét.

Érdemes próbálgatni, kísérlezetni a kàvék között is, hogy megtaláld a kedvencedet.

2013. júl. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!