Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A rózsasziromtea másra is...

A rózsasziromtea másra is ilyen hatással volt?

Figyelt kérdés

Unokatesóm ajánlotta a rózsasziromteát, hogy próbáljam ki, eszméletlen hatása van. Na, kíváncsi lettem, csináltattam magamnak egy bögrével, megittam... Különösebben nem volt finom, de agyoncukrozva meg lehetett inni.

Nemsokkal később arra lettem figyelmes, hogy rohadtul elálmosodtam, és a fejem is nehéz lett, alig bírtam vonszolni magam. Ez az állapot 1-2 óráig tartott, utána elmúlt.



#tea #rózsaszirom #rózsasziromtea
2014. jan. 21. 13:39
 1/2 Macskajós ***** válasza:
Ez nem a teafűtől, hanem a sok cukortól volt. Hirtelen felvitte a vércukrodat, de rögtön vészesen le is esett ezért elbágyadtál. Én fogyasztottam már ízesítés nélkül és nem volt rám ilyen hatással.
2014. jan. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De máskor is sok cukorral iszom, és sosem tapasztalok ilyet
2014. jan. 24. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!