Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kb. mennyi ido amire a szervez...

Kb. mennyi ido amire a szervezetem leszokik az energiaitalrol?

Figyelt kérdés
Kb. mennyi napig ne igyak energiaitalt,h ne legyenek tunetek (fejfajas,hanyinger stb...)

2014. jan. 25. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyit iszol, de fokozatosan szokj le. Egyre kevesebbet. Ha minden nap megiszol fél litert mondjuk, ne azt csináld, hogy akkor mostantól 250 ml, holnap 100, aztán vége. Nem. Első nap 480ml (ez annyi, hogy hagysz az alján egy kicsit). Aztán 10 ml-enként leszoksz. Szerintem így nem lesznek tünetek.
2014. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
thx a valaszt ment a zold kez egyebkent 2-3 dobozzal iszok meg naponta vagy is nincs 1 liter kb 750ml.
2014. jan. 26. 00:31
 3/5 Phoney ***** válasza:
100%

A fizikai koffeinfüggőség 9 napon belül múlik el teljesen, ha egyáltalán nem fogyasztod.


Én kétszer jöttem le napi 3-4 erős kávéról, az első nap totál narkolepszia volt, a második nap már sokkal jobb. Ha szombaton elkezded, hétfőre már túl vagy a nehezén. Persze nem árt, ha a megelőző napokban már próbálsz kevesebbet inni.

2014. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nah erre voltam kivancsi,h kb. mennyi nap :) kosz ment a zold kez.
2014. jan. 26. 15:32
 5/5 anonim válasza:
ha ugy szereted mint én a colát vagy szotyit vagy a csokit vagy kévét én nem iszok hanem kakaózokXd akor sehogy
2014. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!