Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Akinek van víztisztítója,...

Akinek van víztisztítója, vagy szokott tisztított vizet inni, az szokott érezni vmiféle fura utóízt rajta?

Figyelt kérdés
Mert én lehet, h rászoktam a csapvízre, ami nem olyan rossz sztem nálunk, s azért fura nekem a tisztított, de senki más nem érzi rajta, csak én, ami fura. Aki árulta, az egyszer olyat mondott, h talán a kalciumot is kitisztítja belőle, s annak a hiányát érzem (legalábbis vmi ilyen szöveg rémlik), de vélemények erről???

2014. febr. 27. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
azt hittem csak nekem fura ,de nekem csak vízszürős kancsóm van. A férjem szerint nem fura. Kicsit olyan mintha olyan szappanos mellék íze lenne.Nálunk ,nagyon rossz a csap víz.
2014. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt mondta a forgalmazó, azért érezzük pár napig, hétig furcsának, mert túl tiszta és kiold a szánkban vmit, ami a csapvíztől ottmarad. Hülyén hangzik így, de tényleg csak pár napig tartott. Mostmár megszoktuk és a csapvíz tűnik rossznak.
2014. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Ez az egész tisztítás kész átverés show.
2014. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es:

én mindenkitől megkérdeztem idáig, és senki nem érezte rajta, szóval örülök, h nem én vok a hülye. :D

nem is tudom elmondani, h milyen íz az, de nem kellemes.

én egyébként a kancsósnál és a másiknál is érzem.


2-es:

ez érdekes, amit írtál, ezt lehet, h megnézem, h tényleg így van-e.


3-as: hát nem tudom, h mi igaz ebből, de más az íze az biztos.


Köszöntem a válaszokat, ha vki tud vmi olyan dolgot, amiért ez van, az pontosabban is leírhatná. :)

2014. febr. 27. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vízszűrős kancsóm és éreztem rajta valami fura műanyagos ízt. Azóta csak sima kancsónak használjuk, tök jó nagy :).
2014. febr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vigyázzatok a víztisztítóval, olvassátok végig a használati útmutatót. Nálunk fehéres, pezsgős víz folyt ki belőle. Felhívtuk a forgalmazót, aki megnyugtatott minket. Miszerint beszerelés után 10 percig folyatni kell a vizet és 5-6 óra múlva lehet csak inni belőle. A szűrők és a vízlágyító, vastalanító töltetek ilyenkor aktivizálódnak elvileg. Benne volt a használati útmutatóban is, csak ugye nem olvastuk el. Azóta amúgy nincs vele gond, rendben működik, csak akkor ijedtünk meg egy kicsit. Ilyen gépünk van: [link]
2014. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!