Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kávéautomata/kávégép: általába...

Kávéautomata/kávégép: általában melyik választható kávéban van több koffein? Melyik ébreszt föl jobban adott mennyiségű aprópénzért?

Figyelt kérdés
cappucino, espresso, presso, hosszú, rövid, stb?
2014. márc. 9. 08:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg az energiaital vagy a kóla jobb választás ilyen célra?
2014. márc. 9. 08:47
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

pressó kávé . Energia italnak nincs értelme mert amitől értelme lenne az az ugynevezett /hamburger adó / miatt kivonták a gyártók belőle. Minimális taurint tartalmaznak :

A kolában pedig nem sok koffein van.

A rendes kávéban igen van koffein. de amit a kávégépek adnak ki azok közül igen kevés az gép amelyik normális főzött kávét ad ki. Ezek általában olyanok mint a nescaffé.

2014. márc. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Hát nem is tudom 1! A kávégépek friss igazi kávéból főznek (mint amiből te is otthon), az automaták pedig instantból. Tehát a kávégépes a jó választás. ( Attól is függ, milyen a kávégép. Nem a kapszulásra gondolok.)

És a hosszú kávéban több a koffein, a közhiedelemmel ellentétben, hiszen az presszó kávé, csak még több vizet engednek át a kávén, tehát még több koffein is lesz benne.

2014. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Phoney ***** válasza:
Lehet, hogy lemaradtam az elmúlt években, de én még csak olyan kávéautomatát láttam, ami darál, mielőtt kávét adna... belülről meg csak olyat, amibe szemeskávét töltöttek.
2014. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Épp ma láttam Németországban: a kávét darálja, a többi nyalánkságot kész por formában töltik bele.
2014. márc. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!