Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Az emberek ha fáradtak mindig...

Az emberek ha fáradtak mindig kávét isznak. Én hiába iszom, nem leszek jobban. Hogyhogy?

Figyelt kérdés

Megiszom, és semmi! Ugyan olyan álmost/fáradt maradok! Simán elalszok akkor is!

Lehet rám nem hat a koffein?: Dehát mindenki egyből kávéval kezdi a napot, délután kávé, este melózni kell, fent maradni kávé!


Nekik használna?



2014. febr. 20. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenkire máshogy hat. nekem hat .

A tesom ,úgy van mint te neki mindegy ,hogy ivott vagy nem.

Apunak pedig már 1 kortytól hevesebben ver a szíve.

2014. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én reggelente iszok, mellé kaja. Enélkül egész nap zombi vagyok :( Nem mintha bánnám, imádom az ízét. :D
2014. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne búsulj! Többen is vagyunk így.
2014. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki nem kávézik, az kávé nélkül sem fáradt.
2014. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

"Az emberek ha fáradtak mindig kávét isznak"


Te egyszerű vagy, mint a bot. Miből veszed ezt? Képzeld, én ha fáradt vagyok, pihenek. Jó, mi? :)))) A sok észlény meg, aki azt hiszi, a kávétól lesz hű, de friss, már rég koffeinfüggő, így a hiánya elfárasztja őket, amikor megisszák, azzal pedig elérik, hogy normál szinten működjenek. Koffeinfüggés egyébként nem egy erős függőség. A kávét, ha már iszod, idd az élvezeti értéke miatt, bár amit egyesek kávénak neveznek, annak élvezeti értéke semmi.

Lepontozhattok, nem vagyok már ovis, aki attól teszi függővé az önértékelését, hogy pár névtelen senki hova pontozza.

2014. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Placebo
2014. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt veszem észre hogy a szívem kicsinálja, hevesebben ver tőle és egyáltalán nem leszek fittebb, inkább álmosabb.
2014. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is csak feszültebb leszek tőle, frissebb nem.
2014. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!