Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Abodza szörpöt, lehet-e...

Németh László68 kérdése:

Abodza szörpöt, lehet-e édesíttőszerrel csinálni és eltenni? Ha lehet, milyen fajta édesíttőszerrel? És mennyi kell bele? Szeretnék kérni egy édesíttőszerrel készíthető bodzaszörp receptet.

Figyelt kérdés
Nem azért mert illyen egészségessen akarok élni, hanem muszáj, mert cukor érzékeny lettem, a bodzaszörpöt meg nagyon szeretem, és más szörpöket is úgyhogy nagyon szépen megköszönöm,ha valaki tudna illyen édesíttő szerekkel készíthető szörpökről reepteket írni, akár e-mailben is.

2014. máj. 9. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

a google a barátod:


[link]

2014. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

helló!

én úgy tudom, hogy akármilyen édesitőt rakhatsz bele, baja nem lesz, viszont tartósitó szert rakj bele mert különben 2 hét és felpezseg és dobhatod ki. Jó tartósítószer: citromsav

Előző válaszoló: normálisan kérdeztek normális választ kéne adni

2014. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

normális választ adtam, a válaszban szereplő link alatt rengeteg recept van.

okoska...

2014. máj. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!