Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Van még más is, aki reggel...

Van még más is, aki reggel csak feketén szereti a kávét?

Figyelt kérdés

Reggel csak feketén iszom meg a kávém. Mondjuk reggelizni soha nem szoktam csak kávét, fél 11- 11 fele eszem először, tudom, hogy reggelizni kell, de nekem ez így jó.


Viszont ha délután is iszom kávét (elég gyakran, de nem minden nap, és mindig más időpontban), akkor leginkább tejjel iszom, de akkor is cukor nélkül.


Van még más is így vele, vagy csak én vagyok ilyen?



2014. máj. 18. 14:21
 1/6 A kérdező kommentje:
ital, ivás, kávé, cukor, tej, tejeskávé
2014. máj. 18. 14:22
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Csak te vagy így vele, a Fókusz stábja már úton van, hogy megörökítsen téged az utókor legnagyobb ámulatára.
2014. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Vicces vagy:)

Ha nem lenne egyértelmű a kérdés úgy értem, hogy a legtöbb ember a kávét mindig cukorral/cukorral és tejjel/feketén issza. A kérdés, hogy van-e még műs is úgy, hogy reggel egy féle módon, délután pedig egy másik féle módon 'szereti' csak?

2014. máj. 18. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Értjük a kérdést, de te nem érted a gyakorikerdesek.hu működését.

Ez nem egy chat oldal, ahol jópofa dolgokat beszélünk meg a személyes életünkből, hanem minden kérdésnek kellene tartalmaznia érdemi információt, ami mások hasznára is válhat a későbbiekben. Az a tény, hogy te és még másik 5 ember hogyan issza a kávét, nem tesz hozzá semmit az oldal tudásbázisához, senki nem okulhat belőle. Arról nem is beszélve, hogy a kérdés eldöntendőként lett feltéve, ami valaha szabályellenes volt itt.

Még egyszer: ez nem egy chat oldal.

2014. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Biztos vannak rajtad kívül is emberek, akik úgy iszák a kávét, de én tejporral szeretem a reggeli kávét. :D
2014. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reggel is csak tejjel tudom meginni, főleg éhgyomorra, anélkül marja a belem.
2014. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!