Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Nemrég ittam egy egész doboz...

Nemrég ittam egy egész doboz Hell energiaitalt. Lesz valami bajom tőle, ha már nem fogok inni ilyet? 14/L

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7%
A jo hir hogy hulyebb mar nem leszel! Ennyi idosen az energiaitalozas helyett inkabb csak a nunidat simogasd.
2014. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
3%

A Hell mocskosul tróger energiaital.


Párszor próbáld meg kitölteni pohárba, és egy életre elmegy tőle a kedved.


Én patkányszar szerű valamit találtam benne, haveroméban meg valami lepedék volt.

2014. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

6. válaszoló: Mekkora hülyeség,méghogy meghalok.. -.-"

Utolsó előtti válaszoló: Szerintem nem te fogod megmondani, hogy mit csináljak. -.-"

2014. jún. 8. 21:26
 14/15 anonim válasza:
77%
Úristen meg fogsz halni...kb 70-80 év múlva...
2014. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
71%
1 doboztól semmi bajod nem lesz én rendszeresen iszok és semmi bajom pedig monster 0.5l -et szoktam inni bombával és hellel és még soha semmi bajom nem lett de sokat kellet vizelnem.bár ha nem iszom akkor elég fáradt vagyok.
2014. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!