Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 6-8 altatótól alszom el...

6-8 altatótól alszom el másfél órán belül. Ez az érték néha felugrik 20 szemre, ami után álmatlanság gyötör. Mitől függ, hogy működik 6-8, illetve nem egy egész doboz sem?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
minek neked altató? a munka a legjobb altató, az ilyen gyógyszerekkel csak a kémiai lobotómiát éred el, és beteg leszel.
2014. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez azért durva...
2014. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csavartál már le kupakot üvegről? Szakadt már el a menet? Ebben vagy most. Ott is: egy picit rászorítani rá tudod, de érdemben lezárni már nem. Ezt meg itt rezisztenciának hívják és nem vagy normális. Gyomor, vese, máj, szív, ezeket csinálod ki, de van olyan altató is, ami tartós memóriazavarokat okoz (nem túladagolva, hanem normál, felírt mennyiség esetén). Nem baj, hogy nincs azonnali, látványos hatás, majd később lesz. Biztos megéri ennyire menekülni, megoldáskeresés helyett..
2014. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nevezzük narkósnak magam, mert pszichésen élvezem a túladagolást.


Pont az a baj, ha 20 sem használ, pedig 6-8 az adagom.


Súlyos, kiszámíthatatlan mellékhatások nem érdekelnek, így élek boldog életet.

Okok? Ez a jutalmazás, egyszerűn jó.

2014. ápr. 27. 23:10
 5/12 Bárzsing ***** válasza:

Ez az overdosing jelenség, gyakorlatilag egyenértékű a vagdosással. Mindkettő az öngyilkos magatartást megelőző állapot lehet. (A halálvágy egyébként tudattalan is lehet.)

Jársz pszichoterápiára? Ha igen, mindenképp mondd el ott is ezeket. Ha nem, akkor kérlek, menj el. Ha nincs rá pénzed, van ingyenes megoldás is, bár kicsit többet kell rá várni.

2014. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ismerem a gyógyszerek

LD50 értékét, vagyis KORSZERŰ altatóval lehetetlen kinyírni magam.

Valami elalvás előtt tuti, vagy az első REM fázisban, de

nem emlékszem mi a jó benne. Mégis csinálom.

Úgy érzem ezt úgy fogom abbahagyni, hogy már abszolút nem fog használni és akkor minek...


Köszi a segítséget!

2014. ápr. 27. 23:50
 7/12 Bárzsing ***** válasza:
61%

Én is tisztában vagyok vele, hogy az adott gyógyszerekkel, amiket szedek, nem tudnám kinyírni magam, ha az összeset egyszerre beveszem se. Mégis érzek rá késztetést, néha elég erősen.

Az öngyilkos magatartás sosem az ésszerűségről szól...

2014. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mondasz valamit és el fogok rajta gondolkodni, de nekem az "eutanáziához" félre van téve a biztos eszköz, azt soha elő nem veszem. - De lehet valami párhuzam.....

Az biztos nem érdekel mi lesz az agyammal ennyi altatótól.


Az zavar, hogy egyik nap használ, majd az ötszöröse sem.

2014. ápr. 28. 15:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, a nap mely szakában veszed be. Én pl. napközben szinte meg sem érzek egy-két-három szemet, de ha este, az alváshoz szokásos időben veszem be, használ.

A szervezeted tudja, mikor van szüksége alvásra, ezt még egy halom gyógyszerrel is nehéz átverni. (ezek értelemszerűen függőknek szólnak, aki sosem vett még be altatót, azt mondjuk délelőtt is ki fogja ütni.)

2014. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tegnap 22:10-kor írtam ki a kérdést akkor állt fenn a probléma. 04:30-08:00-ig aludtam, de addigra már nem feleződött az előző esti altató.
2014. ápr. 28. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!