Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Sok egy napra? 2 zöld tea,1...

Emma69 kérdése:

Sok egy napra? 2 zöld tea,1 fekete és egy oolong tea?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy az anyagcsrémre remekül hatnak, máris lement egy potya kiló :) de sajnos két napja már hogy nehezemre esik az elalvás, lehet a nagy meleg miatt is vagy átált a vekkerem :P szerintetek csökkentenem kéne az adagot?

2014. júl. 19. 11:34
 1/3 anonim válasza:
Hát nem kevés
2014. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tegnap direkt nem ittam, csak 1 oolongot, de így se tudtam elaludni
2014. júl. 21. 07:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyit simán iszom néha. Nem mindennap, mert munkanapokon nincs nagyon időm teázni, de ha olyan kedvem van, hétvégeken tényleg főzök néha 5-6 adagot is egy nap. És nálam az egy adag az 3 dl. Ami az elalvást illeti, arra viszont semmi hatása nincs, ugyanúgy alszom, mint azokon a napokon, amikor nem iszom egyáltalán teát.
2020. febr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!