Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kóstolta már valaki az S-Budge...

Kóstolta már valaki az S-Budget Lemon nevű üdítőitalt? Csak szerintem felér a Sptire-tal?

Figyelt kérdés

Múlthéten emeltem le a polcról egy 1,5l-es S-Budget Lemon nevű üdítőitalt (79 Ft), nem néztem meg, siettem, abban a tudatban emeltem le a polcról, hogy ízesített ásványvíz, de nem, hanem üdítőital van ráírva.


Amint kibontottam és megkóstoltam, szinte teljesen olyan, mint a Sprite (amit nagyon szeretek) és sokkal olcsóbb és van olyan finom szerintem.


Kóstolta már valaki? Mit gondoltok róla?



2014. szept. 8. 13:24
 1/3 anonim válasza:
Én kóstoltam már, szerintem sem volt olyan vészes, de van egy olyan édesítő utóíze ami nem igazán gyere be...
2014. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, az édesítő miatt, de már kóstoltam 100x rosszabb ízű és utóízű üdítőitalt, ami drágább volt.
2014. szept. 8. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Ó, azt én is szeretem, volt, mikor naponta azt ittam nyáron (a sima vizet nem bírom, ízesítettek közül ez meg bejött és olcsó).
2014. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!