Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hogy tudnék leszokni a kávéról?

Hogy tudnék leszokni a kávéról?

Figyelt kérdés
Napi 3-4 kávét iszok de ez is sok már! Régen megittam 8-10et is. De manapság már ezt a 3-4 is sok mert gyomorsavam van tőle és van, h remegést okoz. De valamiért nem tudom abbahagyni. Hogy tudnék leszokni?

2014. szept. 15. 20:25
 1/6 anonim válasza:
Szerintem csak folyamatos csökkentéssel.
2014. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igyál koffeinmenteset.
2014. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zöld teat igyal helyette.
2014. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Phoney ***** válasza:

Leszokni úgy kell, hogy nem iszod. Nem halsz bele.


Azt te tudod, hogy folyamatosan akarsz leállni, vagy hirtelen.


Ha hirtelen hagyod abba, akkor pl. szombaton túlesel a nehezén, vasárnap már könnyebb lesz, hétfön már semmi nehéz nincs benne (többször csináltam). Az okosok szerint 9 koffeinmentes nap után teljesen leszoktál, de nekem 2-3 nap után sose hiányzott.

2014. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akaraterő kell hozzá, én is napi hármat ittam, de sok lett a savam és nagyon fájt a gyomrom, ráálltam a napi 1 kávéra, ha megkívánod a következő adagot, akkor egyél gyümölcsöt.
2014. szept. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 argyelanus válasza:
Aki le akar szokni az le is fog !!! Csak akarat kérdése :D
2014. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!