Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A cola cherry finom? Miben...

A cola cherry finom? Miben külömbözik a simától?

Figyelt kérdés
2014. okt. 3. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Az izlesek kulonbozoek, ezert javaslom kostold meg.
2014. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Cseresznyeízű kóla, ha Cocáról van szó, akkor régen Cherry Coke néven futott. Én szeretem, bár ugyanolyan cukros, mint a sima...
2014. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 TnT358 válasza:
A cola cherry az a cseresznyés izü kóla.
2014. okt. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok sík hülye de tényleg van cseresznyés íze?
2014. okt. 3. 12:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de kóstold meg. Kóla + cseresznyeíze van szerintem. Szóval ha a sima kóla nem jön be, akkor lehet, hogy ez sem fog.
2014. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a vaníliás cola mellett a cherry coke a legjobb. Nem olyan mű íze van, sok ízesített üdítő csak simán édes megfejelve az édesítőszerek mellékízével. De ez finom :)
2014. okt. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

vaniliás cola? naésazmilyen?

és milyenek vannak még?

holnap mindegyikbõl veszek.

2014. okt. 3. 23:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Magyarországon azt hiszem nincs, de létezik citromos light coke, az moslék, mint mindegyik cukormentes lónyál.

De van narancsos cola Mezzo Mix néven fut a Coca-nal, meg van ebből málnás, az nem jó szerintem.

2014. okt. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon ajánlom, bár nem szeretek semmilyen kólát, de ritkán, nyáron rákívánok, olyankor cherry coke-t szoktam venni. Persze lehet,h csak azért mert eszembe juttatja 16 éves korom bulijait mikor megjelent és a reklámzenéjére buliztunk (Cherokee-Cherry Coke)
2014. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon finom. Az alapíze olyan mint a sima cola, de az utóízén erősen érezhető a cseresznye íze.
2014. okt. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!