Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Megint lehet kapni SAGA teát...

Megint lehet kapni SAGA teát amihez maci is van? Melyik áruházakba? Sikerült valakinek legalább 2 különbözőt összegyűjteni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Sparban, és Tescóban van. Elvileg a citromosban van sárga az epresben(?) rózsaszín /piros. Vagy legalábbis úgy reklámozzák.
2014. okt. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. várom a további válaszokat. most lemegyek a közeli sparba és veszek.
2014. okt. 30. 09:27
 3/8 A kérdező kommentje:
nos sikerült vennem ,de sajnos pont olyan maci van benne amit nem akartam. mostmár mindegy majd elcserélem vkivel. érdemes lenne még egyet venni? (hátha abba már másik maci lesz)
2014. okt. 30. 09:44
 4/8 anonim ***** válasza:
A reklámban szerintem azt mondták, hogy a citromos zöldteához adnak ruhát a macikhoz, és az erdei gyümölcsöshöz pedig macit.
2014. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, igaza van az előttem szólónak, elnézést. Ezek szerint csak a mondat felét csíptem el.

Milyen maciaid vannak kérdező?

2014. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kék szoknyás maci mama van meg ez az 1 db. Holnap veszek egy másikat mert nekem ez nem annyira tetszik. Elcserélem vkivel.
2014. okt. 30. 11:33
 7/8 anonim válasza:
Nekem 2 rózsaszín ruhás macilányom van. Szívesen elcserélem, ha érdekel valakit. :-)
2014. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap kaptam 2 zacskót mindkettőbe ugyanazok voltak mint amiket mar elozoleg vettunk. Egri nagy sparba szerintem az egesz rekeszbe ezek vannak.
2014. nov. 1. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!