Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kinek mi a kedvenc izu szorpe?

Kinek mi a kedvenc izu szorpe?

Figyelt kérdés
Esetleg van olyan, marka, amit kifejezetten szerettek vagy mindegy, mert az ar a fontos meg az izesites.

2015. jan. 14. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Málna és a bodza.

Mostanában a Yo szörpöt veszem, igaz rohadt drága,így igyekszem beosztani, de fincsi.

2015. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Márkában a Piroska és az Ági szörpök amiket venni szoktam.

Ízben pedig: a málna, eper, erdeigyümölcs, áfonya, feketeribizli, meggy, bodza, cola, ananász, kiwi, citrus mix, narancs, traubi szőlő, multivitamin.

2015. jan. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Málna, bodza, levendula. Nem veszünk szörpöt, itthon készítem.
2015. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen házi bodza szörp!


Próbáltam már boltban venni, ekkor döbbentem rá, hogy a bolti bodzaszörp néhány százaléknyi valódi bodzaszörpöt tartalmaz, a maradék alma.

Prémium kategóriás, a fellelhető legjobb bodzaszörp is 50%-os volt, ha jól emlékszem.

Labdába se rúgnak a házi mellett.

2015. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sláger üveges szörpökből a bodza és málna
2015. jan. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor veszünk, Spáros szörpöt szoktunk venni, mert olcsó és aránylag magas a gyümölcstartalma az árához képest. De igyekszem itthon készíteni inkább, most gyömbérszörpből csináltam pár üveggel, illetve a "kólát" próbáltam ki kisebb mennyiségben (nem lett rossz), nyáron bodzát szoktunk.
2015. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Férjemnek a Kólaszörp

Nekem a narancs, de a bodzát is nagyon szeretem.

Csak Pölöskeit veszünk, az a legolcsóbb cukros szörp, mert én rosszul vagyok az édesítőszer ízétől.

2015. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagynéném házi meggye a leg-leg...


Amúgy jaffa.

2015. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
venni csak a legolcsóbb spáros narancs meg málnát veszem, de amúgy a házi gyömbérszörp a legjobb
2015. jan. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
muskotályos
2015. jan. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!