Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ezt hogy kell a lehető legdipl...

Ezt hogy kell a lehető legdiplomatikusabban meginni? Mit kell a kanállal csinálni és miért van ott a süti?

Figyelt kérdés
[link]
2015. márc. 7. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

:)


Összekevered a tejhabbal a kávét/a végén kikanalazod a maradék habot. Finom a kávé mellé a süti. Nem csinálnék belőle nagy ügyet, de kb. így.

2015. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
legdiplomatikusabban???????? Nem tudom. Én ugy szoktam: Beledobok cukrot, összekeverem, iszogatom, ha ugy tartja uri kedvem elrágcsálom mellé a kekszet. Még senki nem rott meg miatta.
2015. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kávét nem DIPLOMATIKUSAN szokás inni, legfeljebb illedelmesen!


A kanállal megkevered, és utána megiszond, a sütit megeszed

2015. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem túl nagy a pohár szája ahhoz, hogy a szádhoz rakd?
2015. márc. 7. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Inkább szeretnéd kikanalazni?

Kávéhoz mindig szokás adni sütit, ennek is jó oka van, ha gondolod privátban leírom.

2015. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Kávéhoz mindig szokás adni sütit, ennek is jó oka van, ha gondolod privátban leírom."


Ajnye, nem írnád le publikusan? Kíváncsivá tettél! :)

2015. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaja, én is láttam ezt a kommentet, nem is láttam értelmét, hogy ezt miért írja így le....
2015. márc. 9. 09:35
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Én is mindig a kávés résznél rágcsálom el a kekszet, a habot meg lekanalazom.
2015. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!