Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ti érzitek az energiaital...

Ti érzitek az energiaital hatását?

Figyelt kérdés
Én abszolut nem érzek semmit, csak az ízéért iszom, mert imádom. Napi legalább egyet iszok. Ti hogy vagytok ezzel?
2015. márc. 29. 19:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Amikor elkezdtem inni, akkor sem éreztem a hatását.
2015. márc. 29. 21:39
 12/16 A kérdező kommentje:
Egyébként tök érdekes, hogy régen énis mindig rosszul voltam a szagától is. Aztán megszületett a gyerekem, és hát magambaerőszakoltam, hátha segít éjszakázni mert folyton fáradt voltam. Hát segíteni nem segitett de sikeresen rászoktam.
2015. márc. 29. 21:40
 13/16 anonim ***** válasza:

Időszakosan szoktam inni pl vizsgaidőszakban így lehet érezni a hatását bár csak a jobbaknak. Ha Monstert iszok annak megérzem a hatását ha egynek nem is kettőnek biztos vagy még esetleg a Hell strong kiadása ami hatásos.

Ha csak az ízéért iszod és az ízesítés nélküli úgymond alap tutifrutti ízt szereted ajánlom az alacsonyabb koffeintartalmúakat mint pl az Adrenalin vagy ha jól tudom a Bomba is ilyen. Ezek olcsóbbak is mivel kevesebb rajtuk az adó a csökkentett koffeintartalom miatt szóval még egy előny.

2015. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én nem érzem, se a kávénak. :s Mindkettőt az íze miatt iszom, az utóbbit egy jó beszélgetés mellett is szeretem. :)
2015. márc. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
megiszod a két literes kobrát,azután fogsz pörögni, mint a ringlispíl
2015. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én szoktam érezni. gyqqakran vezetek végig fél Európán, jól jön. A zöld szörnyet szeretem.
2015. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!