Megromolhatott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretnèm kèrdezni, hogy szènsavmentes ásványvíz megromolhat? A kocsiban maradt kb. Max. Kèt hetes ásványvízet a kisfiam megtalálta, ès abba ivott bele, nem a frissbe. Megromolhatott? Nem volt zavaros, megszagoltam, volt egy kis szaga, de mintha az üveg szája lett volna, mert amikor kiöntöttem pohárba a vizet, úgy nem èreztem szagát...


2015. ápr. 28. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Fel volt bontva? Beleivott valaki a palackba?

Ha igen, akkor a száj nyálkahártyájáról kerülhetnek (és kerül is!) anyagok a palack nyakára, amik bomlásnak indulnak, és emiatt büdösek.

Ezért nem illik beleinni egy nagy flakonba, amit nem bírunk egyszerre meginni, és más is iszik belőle.


Egyéb esetben teljesen kizárt, hogy megromlott.


Illetve a fenti esetben sem a víz romlik meg.

2015. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő ivott belőle, fèl literes palack volt...
2015. ápr. 28. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem szokása csak a szénsavas víznek megromolnia. Sokszor hetekig kint van a tűző napon, mielőtt eljut a boltok polcaira, és nem lesz semmi baja.
2015. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

...már úgy értettem, hogy régebben ivott e belőle valaki.

Ha az is ő volt, akkor nagy valószínűséggel a fent leírt folyamat játszódott le.

2015. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ő ivott belőle akkor is :) mi baj lehet belőle?
2015. ápr. 28. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2015. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!