Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha már felbontottam a bort,...

Ha már felbontottam a bort, és egy napig az asztalomon hagytam (visszadugtam a dugót), akkor megromolhatott? Ha igen, és utána megiszom, lesz valami bajom tőle?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem romolhatott meg.
2015. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
nekünk szobahőmérsékleten zárt szekrényben szilveszterkor nyitottuk meg márciusban is ugyan olyan jó volt annyi, hogy behűtöttük mert melegen nagyon rossz ize volt de hűtés után visszanyerte az izét zamatát semmi baja nem volt
2015. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elkezd oxidálni. Határozottan megváltozik a jellege, és esetenként elkezdődhet savak bomlása és ecetesedése.

Mielőtt töltesz belőle kóstold meg előbb egy korttyal. Ha még fogyasztható nyugodtan igyad. Ecetesen sem lesz semmi bajod tőle.

2015. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, a normál bor 1-2 hétig eláll.

A tokaji aszú akármeddig.

2015. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt nem romlik meg bor, még a gyengébb minőségűek sem.
2015. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!