Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » 14 éves vagyok, és ha bemegyek...

14 éves vagyok, és ha bemegyek egy bárba, akkor adnak nekdm egy csésze kávét?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és minden reggel iszok egy csésze kávét. Jó, kövezzetek meg, tudom, nem kéne még ilyen fiatalon, de jobb mint ha piálnék, vagy cigiznék. Reggel iskolába menet, pont útba esik egy bár. Ha bemegyek, kérek egy kávét, akkor adnak "kiskorúnak"? Csak mert nem szeretném magam leégetni, hogy bemegyek, és akkor nem adnak ki nekem.

2015. máj. 31. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem rummal kéred, persze hogy adnak :) 18 év alatt csak alkohollal nem szolgálnak ki, azon kívül bármit kérhetsz, ne aggódj.
2015. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kávé fogyasztás nincs korhatárhoz kötve.
2015. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
miért ne adnák ki....
2015. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

"...de jobb mint ha piálnék, vagy cigiznék."

Hibás következtetés, a következő pedig: bankot raboltam, de jobb, mintha embert öltem volna.

.

Kiszolgálnak (bár kétséges...), de figyelj oda, mert lehet, a bár csak 18 év felülieké!

2015. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó hülyeséget ír. Ha ez nem egy szexclub, akkor bemehetnek fiatalkorúak is. És kávét joga van bárkinek vásárolni. Ha egy 4 éves gyerek odasétál a pulthoz, és kér egy kávét, akkor is ki kell szolgálniuk.
2015. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ha egy 4 éves gyerek odasétál a pulthoz, és kér egy kávét, akkor is ki kell szolgálniuk."


- Mert ugye félnek, hogy majd egy 14 éves gyerek hívja az ombudsmant, mert mégsem szolgálták ki. Ha olyanja van a pultosnak, elképzelhető, hogy elküldi a gyereket mondván, semmi keresnivalója ott.

Már csak azért is, mert ha csak meglátják kívülről, hogy egy 14 éves gyerek bemegy a bárba, nem biztosan vállalják a felelősséget, hogy magyarázkodjanak, csak egy kávé volt.

2015. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Falun lehet, hogy Pista bácsi nem enged be az italozójába, de ha egy rendes városban élsz, és betérsz a Hard Rockba, akkor kiszolgálnak kávéval, 18 alatt is, ugyanis jogod van ott lenni, és jogod van vásárolni.
2015. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért vannak olyan helyek, ahova be sem engedik 14 évesen, függetlenül attól, mit inna. Kérdező, igyál inkább kávézóban, az legalább biztosan normális minőségű, vagy otthon igyál / otthonról vidd reggel.
2015. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nyitva van egy bár reggel, iskolába menet?


Ha igen, egy egyszerű kávé ellen nem lehet semmi kifogásuk, szerintem.

2015. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!