Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Cukrászdából tortát rendelni...

Cukrászdából tortát rendelni kell, vagy bemegyek és megveszem?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de még sosem vettem, mindig én sütöttem, viszont most nem fogom tudni megcsinálni. Egy májusi hétvégére lesz, már a ballagások után, tehát nem ilyen forgalmasabb időszak.
2015. ápr. 19. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azokban a cukrászdákban, ahol sütik is, tehát nem csak egy "bolt" ahol eladják a szelet sütiket, mindig van egész torta is. Viszont ha biztosra akarsz menni (van konkrét íz, amit szeretnél, díszítésre vonatkozó elképzeléseid) akkor előre rendelsz.
2015. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemesebb rendelni, előfordulhat nagy forgalmú időszakokban, hogy elfogy az egész torta, vagy korlátozott a választék.
2015. ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj be,kérdezd meg. De mi a hátránya, ha megrendeled előre? biztos, ami biztos!
2015. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyet szeretnél, és mikor. Pl. este 7-re már lehet nem lesz friss torta, mert elkel mind egy népszerűbb helyen. Vagy ha valami nem hétköznapit szeretnél, tehát nem egy egyszerű dobost vagy csokitortát, akkor is érdemesebb rendelni, mert nem sok az esélye, hogy pont olyan lesz, mint amilyet szeretnél.


Mindenesetre én alapvetően jobban szeretek rendelni, mert akkor biztos, hogy kapok pont olyat, mint amit szeretek, és esetlegesen az extra dekort is ki lehet választani rá illetve annyi szeletes lesz, amennyi vendégem van, és nem kell 6 főre is a 16 vagy 20 szeleteset megvenni, aminek aztán a fele rámrohad :)

2015. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget! Azért kérdeztem meg, mert nem a mi cukrászdánk, itt csak ehetetlen gumis izék vannak, nem torták, viszont a kiszemelt cukrászda nincs fönt a neten, így nem tudok telefonszámot. De majd megoldom, köszi még egyszer!
2015. ápr. 19. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

inkább rendelj. bár szoktak lenni kirakva, amiket el lehet vinni rögtön.

attól függ kinek veszed, ha ismered az ízlését akkor legalább a kedvencét kérheted.

2015. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha ismeretlen a hely, akkor szerintem első körben nézz szét náluk, ülj be, kérj 1-2 szelet sütit elvitelre, egyúttal kérj tőlük egy névjegykártyát vagy telefonszámot. Ha jónak ítélitek a sütijüket, akkor rendelj. Plusszmeló, de legalább tutira mész.
2015. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van-e egész torta, az a cukrászda méretétől függ. Itt nálunk egy hatalmas, nagyon forgalmas cukrászda van, itt mindig lehet kapni egész tortát, sokfélét. De egy kisebb helyen inkább rendelnék, ha nem formatorta ez nem jár semmilyen felárral.
2015. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Párfajta torta szokott lenni készen (ált. csoki, dobos, hasonlók). Ha valami "extrábbat" akarsz, érdemes előre megrendelni, meg díszítést rá, ha szeretnél.
2015. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!