Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Coca cola zero, coca cola...

Coca cola zero, coca cola light és a cukornélküli kofola ténleg nem tartalmaz semmi kalóriát?

Figyelt kérdés

nemtudok hinni az iesmiknek és gondoltam itt megkérdem..

szóval az ien italoktól semmit sem hízunk ?



2015. jún. 10. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek sem nulla kalóriásak, semmi sem az a vizen kívül. Egyszerűen azért van ráírva, hogy 0 kalória, mert valami szabály szerint, ha bizonyos érték alatt van, akkor már lehet 0-t írni a csomagolásra...
2015. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát a csomagoláson 0,3kcal/100ml és 1kcal/100ml van feltüntetve.

akkor hazugság ?

mert úgy tudom a gyártó nem verheti át a vásárlót...

2015. jún. 10. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
A 0,3kcal/100ml és a 1kcal/100ml nem hazugság, a zero cukor viszont igen. Nyilván az 1 kcal semmi a normál kólához képest, de akkor sem 0, ahogy reklámozzák, az hazugság
2015. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

értem, köszi szépen a válaszokat :)

így megnyugodtam.. :)eddig fogyókúra alatt csak is a vizet vedeltem, már beleúntam .

2015. jún. 10. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem a kajával van a gond. Ehetsz zsírszalonnát is krumplival, attól sem hízol ha mellé mozog eleget az ember.


Falvakban nem a semmiért sokkal kevesebb a túlsúlyos emberke...

2015. jún. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!