Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Coca cola light és zero...

Coca cola light és zero között mi a különbség? Egyik se tartalmaz cukrot és koffeint ugye?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 23:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Egyik se tartalmaz cukrot, de mindkettő tartalmaz koffeint. Az ízük más. A sajátmárkásakban általában nincs egyik se, de az ízük is elég vacak.
2014. jún. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

mindkettő tartalmaz koffeint, de cukrot nem

a zéronak más az íze


mindkettő koffeintartalma 10mg/100ml

[link]


a koffein mentes coca cola cimkéje arany színű, itthon nem kapható

2014. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%

A kettő elméletileg tök ugyanaz, bár a recepten variálhattak (eredetileg eltérő országok szabályozásai miatt minimálisan változtattaka recepten, de attól még ugyanaz a termék maradt):

[link]

Cikk alján:

"Amit Angliában például Diet Coke-ként isznak, az máshol Coca-Cola Zero néven ismert. 149 országból 46-ban, ahol a Diet Coke nem kívánatos mellékértelemmel bírna, az ital Coca-Cola Light-ként ismert. "


A legnagyobb ász azonban, hogy MINDKETTŐ IDEGMÉRGET TARTALMAZ.

2014. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

Jaj már megint jönnek az idegméreggel :D ennyi erővlel már rég le kellett volna bénulnom...az emberek minden hülyeséget elhisznek.

Ezek cukrot egyáltalán nem tartalmaznak, koffeint igen, viszont más benne az édesít, azért van light, meg zero. A zero finomabb.

2014. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

En a rendes CocaColat nem tudom meginni, egyszeruen nem izlik, nem szerettem soha.

Egy idoben a Zerot ittam napi szinten, szerettem, viszont egy ev utan olyan szinten hasmenesem lett, valahanyszor ittam, hogy abbahagytam. Az edesitore gyanakszom.

Azota a lightot vedelem, napi szinten, ettol nincs bajom emesztesileg, es most az erettsegi utan az agyi-idegi allapotom miatt sem aggodom, mert szuperul sikerult.;)

2014. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hol van mellekertelme a DietCoke nevnek? Mit jelent?
2014. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#6

Coke = kokain utcai neve

2014. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

idegméreg

ezen hangosan felröhögtem

2014. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Cukor egyikbe sincs, emellett mesterséges édesítő annál inkább. A Light édesebb, mint a Zero. Lassan jön Európába a Coca Cola Life, ami szteviát fog tartalmazni, szóval az is édesítős lesz :(
2014. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Más típusú édesítőszer van a kettőben?
2014. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!