Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lipton Icetea, ti is észrevett...

Lipton Icetea, ti is észrevettétek, hogy az íze 1-2 éve sokkal finomabb volt?

Figyelt kérdés

Pár éve még rá voltunk kattanva a palackos lipton ice teákra, mert nem volt édesítőszer íze, és finom volt. Még talán nyomokban valami teás jelleget is észre lehetett venni.


Azonban valahogy mintha romlott volna a minőség/íz, és nem vettünk egészen mostanáig. Mai nap vettem ismét, és ez borzalom. Ez ilyen volt régen is? Vagy az ízlésünk változott meg? :D Más is észrevette? Édesítőszer íze van..



2015. júl. 6. 20:17
 1/7 anonim válasza:
100%
Sajnos igazad van hogy ez már nem a régi icetea. Én már nem is iszok ilyen löttyöket mert mindegyiknek már csak édesítőszer és kitudja még milyen íze van ,de az biztos hogy gyümölcsnek vagy teának köze sincs már hozzá. Sajnos most már az összes gyár arra törekszik,hogy a legolcsóbban előtudja állítani a löttyöket hogy aztán jó drágán eladják őket :/
2015. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van , es sajnos nem csak ezzel a termékkel csináltak ezt. Ma mar semmi nem olyan. En regen 100 zacskó chio hagymás-tejfölöset megtudtam volna enni, most meg a lays chips sokkal finomabb. Arról nem beszélve hogy egyre drágább es egyre kevesebb van benne.
2015. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért ez tök szomorú. Chio hagymás tejfölöset én is észrevettem amúgy.


Van még egyáltalán olyan ice tea a piacon ami nem édesítőszeres / édesítőszer ízű?

Nem értem, drágább a természetes cukor, mint a mesterséges ipari kotyvasztott édesítőszerek?


Gondoltam írok liptonnak, hogy kérem vissza a régi íz élményt, hogy újra rászokjak. :D Viszont a magyar oldalon nincs semmilyen elektronikus elérhetőség. No meg amúgy se látok sok esélyt arra, hogy egyáltalán elolvasnák.


Szörpök is elég szarok lettek, legalábbis ha a gyerekkori szörpökhöz hasonlítom.

2015. júl. 6. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Igen, hogyne.

Tavaly még minden sokkal finomabb volt, 10 éve meg minden nektár és ambrózia...

Hányni tudnék már ezektől a kérdésektől.

2015. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örüljetek, hogy nem híztok a sok cukros szartól :D
2015. júl. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hja így inkább örülhetünk az édesítőszereknek nem ismert hosszútávú mellékhatásainak, meg a növekvő daganatos betegek számának. :D
2015. júl. 7. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a legnagyobb csalódás amikor bevezették a sztíviás epres nesteat. Attól kezdve nem vettem, pedig előtte a kedvencem volt. Utána a sima lipton green tea lett a kedvencem, de túl drága és túl sok benne a cukor, ezért mostmár csak filteres zöld teákat iszok. Mióta nem iszok annyi üveges teát, 15%kal ment lejjebb a testzsírom, mást nem változtattam az életmódomon. Ha pedig mégis epres teára vágynék, a suli büféjében van ilyen fél literes pickwick amit valahonnan importálhatnak. És a chio chips. Ha kapok, már tudom h nagyon rossz lesz, és saját pénzemen soha nem vennék, viszont a lays még mindig nagyon jó, főleg a sajtos és a chili limeos, de a paprikás sem rossz
2017. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!