Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Külföldön valóban finomabb a...

Külföldön valóban finomabb a Coca-Cola?

Figyelt kérdés
A magyarországi évről évre hígabb.
2014. aug. 9. 13:54
 1/10 tetro ***** válasza:
52%
hígabb a francokat... vagy hogyan hasonlítottad össze? külföldön pont ugyanilyen.
2014. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Az ízt némileg befolyásolja, hogy a töltőüzemben milyen minőségű vizet használnak. A különböző országban más a víz minősége, viszont a szirup és a keverési arány ugyanaz. Ennyi a különbség csak a víz íze.
2014. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom amerikában édesebb izű a kóla
2014. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy hígabb, hogy pár éve még sokkal finomabb volt, most meg olyan ízesített víz íze van.
2014. aug. 9. 15:12
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Külföldön a kerítés is kolbászból van.
2014. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tetro ***** válasza:

15.21

állítólag így néz ki egy külvárosi kerítés amerikában: [link]

2014. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A recept országról országra eltér, bár ezt azt hiszem, a Cola hivatalosan nem akarja bevallani. Ennek ellenére pl. Magyarországon fruktóz-glükózszörpöt használnak, sok más országban cukrot, Amerikában meg talán kukoricaszirupot vagy valami hasonlót. A német kóla íze pl. jelentősen eltér az otthonitól, talán kevésbé savanykás, mindenesetre én nem szeretem.
2014. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én Ausztriában is más ízűnek éreztem.Finomabb volt,kicsit talán édesebb is.
2014. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen , minden országban más az íze a Colának és nem csak a Colának hanem minden másnak is azaz minden italnak is.

Más és más édesítő szereket használnak és más a hozzáadott víz íze, ezért más az összhatás azaz az íz.

2014. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer valahol olvastam h a cola azért nem annyira édes mint a pepsi, mert habár első kortynál jobb az édesebb, de azután már jobb ha nem annyira az, és szerintem is így van. Valamint nálunk tényleg frgl szörpöt használnak sok más országgal ellentétben
2017. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!