Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Alkoholmentes RADLER sör? 11/L

Alkoholmentes RADLER sör? 11/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval, Balatonon volt ingyen alkoholmentes, pécsi RADLER sör, és én ittam, simán odaadták, még nálam fiatalabbaknak is. Nekem nagyon izlett, megfűztem apám, hogy vegyen nekem a boltban ilyen alkoholmentest. Vett is, és az is izlett. Semmi bajom nincs tőle , szerintetek nem baj hogy ilyet iszok?😁😂
2015. júl. 23. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Minek azt inni? Azért iszod hogy menő legyél "menő vagyok mert sört iszok".Semmi értelme.Én még sosem ittem semmilyen sört,még alkoholmenteset sem. 13/L
2015. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem baj.
2015. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Gyémántlány ***** válasza:
53%

Az, ha megiszol egyszer egy decilitert, az nem gond.

De ne nagyon szokj rá szerintem, mert nem egészséges, hiába nincs benne alkohol.

Meg amúgy is, szerintem olyan vicces, amikor kiskölykök sörözgetnek. Nevetséges az egész.

Lehet, hogy a saját korosztályodban ettől menő leszel, de az idősebbek biztosan ki fognak nevetni emiatt.

A pia nem kisgyerekeknek való. Maga a piálás, mint folyamat. Nem az alkohollal van itt a baj feltétlenül, hanem az egész kultúrával. Most gondolj bele, milyen viccesen nézne ki a tízéves Petike, negyedik osztályos tanuló, ha a kis ínyenc boros pohárkájából szürcsölné az innivalót a tízóraihoz. Nem is számít, hogy mi van abban a pohárban, maga a szituáció nevetséges, hogy egy ilyen "felnőtt" szokást majmol, pedig még bőven ivóleves-korszakban van.

Na, hát valami ilyesmi az is, amikor egy tizenegy éves leányzó kezében dobozos sör van. Még ha alkoholmentes is az.

2015. júl. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Ej, Ti soha nem voltatok gyerekek? :)

Szerintem nem gáz, ha ízlik, idd és ilyen egyszerű.

2015. júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem azért iszom, mert olyan nagyon menő akarok lenni.. Ízlik. Ilyen egyszerű .., és nem igazi sör , azt én se szeretem, de ez nagyjából olyan ízű mint egy limonádé.. És most ne gyertek azzal hogy akkor igyal limonadet . Szerintem finom és nem fog megártani😫
2015. júl. 23. 17:05
 6/14 anonim válasza:
55%
A lényeg, hogy kb. 14-15 fölött még véletlenül se vegyél ilyet a kezedbe, mert az vérciki.
2015. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Viszont ha neked van saját véleményed, amit nem vagy hajlandó megmásítani, akkor innentől kezdve nincs értelme a kérdésnek.
2015. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ha alkoholmentes, olyan mint egy üdítő, nemgáz. viszont nekem eszembejuttattad hogy ebben az időben ihatnék egy jó sört, mentem is a boltba:D
2015. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
95%

valaki adjon nekem is :DD


21/L

2015. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen , ALKOHOLMENTES , ezt olyan nehéz felfogni?? Szerintem nem ''vérciki'' , csak akkor lenne az, ha igazi lenne. 😒😒😒
2015. júl. 23. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!