Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi az értelme annak, ha a...

Mi az értelme annak, ha a teát tejjel fogyasztjuk?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 23:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom, de nagyon rossz! Egyszer próbáltam, egy életre elég volt!
2015. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
93%
teltebb ízt ad. ha nincs valaki hozzászokva ehhez, meg egyáltalán az újdonságokhoz akkor lehet hogy rossz lesz neki, de amúgy semmi extra csak amit írtam. szerintem finom
2015. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
35%
Hülye angol szokás
2015. aug. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
79%

Kicsit gyöngít a tea ízén. Meg le is hűti, egyből lehet inni :) Én szeretem, de teljesen megértem, ha valaki nem szereti.

Egyébként annak mi az értelme, ha a palacsintát lekvárral fogyasztjuk...?

2015. aug. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%

Mi értelme van a kávét tejjel inni?


Egyébként csak a fekete teát isszák tejjel. Ha jól van megcsinálva akkor kb olyan mintha kávét innál.

2015. aug. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyedi, kicsit teltebb ízt ad neki. Én szeretem nagyon. Persze nem akármilyen teát, csak egy erősebb feketét jó tejjel felönteni, nyilván gyümölcsteánál vagy zöld teánál nem próbálkozik ilyennel az ember. Egyébként az angol stílusú tejes tea mellett létezik még az indiaiak fűszeres teája is, a masala chai, amit mindenképpen érdemes kipróbálni. Ez teljesen más, akár tucatnyi fűszert is keverhetnek bele, valamint még több tejet tartalmaz, mint az angol. Sőt létezik olyan változat is, ahol a tejet nem utólag adják hozzá, hanem alapból tejes vizet forralnak.
2015. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
69%

Az Assamnak jót tesz egy csepp tej, szelidíti, krémesíti...

Hm, nem vagyok Assam rajongó :D

Más esetekben kifejezetten borzalmas a dolog, bár sok tapasztalatom nincs benne.

Szerintem a teát normálisan kell inni, üresen :)

2015. aug. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
Angol szokás. Én Angliába ittam tejes teát, finom:)
2015. aug. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Jó hát most ne írjátok azt hogy a palacsintát miért esszük lekvárral meg a kávét miért isszuk tejjel mert azért ezeken érezhető a különbség,de én amikor kipróbáltam a teát tejjel nem különösebben tapasztaltam íz változást és ezért írtam ki.De ahogy megtudtam a karakteresebb ízű teáknál már lágyabb és krémesebb lehet tőle az összhatás szóval van értelme csak a tea erőssége nem mind1.Amúgy természetesen nem állt szándékomban hogy gyümölcs/zöldteába tejet öntsek (egyébként is csak a feketeteát szeretem) nemtudom valahogy éreztem hogy ez a tejes dolog csak a fekete teánál működik :D és köszi a válaszokat :DD
2015. aug. 5. 03:32
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem azért érezni. Én is szeretem, gyakran iszom. Valakinek bejön, valakinek nem.
2015. aug. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!