Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Görögdinnye milyen másik...

Görögdinnye milyen másik gyümölcshöz illik?

Figyelt kérdés
Van otthon valamennyi görögdinnye,de sehogy nem akar elfogyni. Arra gondoltam hogy leturmixolom és lehütöm és megiszom. De ezzel az erővel megehetem simán. Ezért arra gondoltam,hogy más gyümölcsel egybeturmixolni,esetleg fagyit tenni bele,és úgy megenni. Szerintetek milyen másik nyári gyümölcsel lenne jó? (körte,alma,barack áll rendelkezésemre)

2015. aug. 29. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én fel szoktam kockázni a dinnyét meg almát, és ezeket összekeverni. Nem turmix, de így nagyon szeretem.
2015. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Leturmixolhatod magában is, inni jégkockával más, mint enni :)) AMúgy áfonyával, citrommal, lime-al, mangóval, eperrel, rebarbarával, málnával, ananásszal jól megy.

Persze nem minddel egyszerre :D


Keress rá, hogy "watermelon smoothie", ezer meg ezer ötletet fogsz találni :)

2015. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

MINDENNEL finom, imádom. Kedvenc kombóm, nehéz összehozni, de eperrel :)

Fagyival is fincsi, a vaníliát és citrusokat ajánlom.


Magad is csinálhatsz egyszerű jégkrémet, ha a turmixolás eredmányét feltúrbózva esetleg barackkal vagy bármivel, tejszínhabba lefagyasztod. Ha fogyózól, kefír is mehet :)

2015. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

én biztosan csak simán enném, esetleg sárgadinnyével, nekem semmi nem passzol hozzá.

ha leturmixolod, úgy többet meg tudsz enni (inni) belőle

2015. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 lencsefőzelék ***** válasza:
64%

A görögdinnye nem gyümölcs, hanem zöldség! (Még ha lepontoztok, akkor is.)


"A görögdinnye (Citrullus lanatus) a tökfélék (Cucurbitaceae) családjába tartozó, Afrika déli részéről származó növényfaj, illetve annak termésének a neve. Sokan édes íze miatt gyümölcsnek tartják, de termesztéstechnikailag zöldségnek számít."

[link]

2015. aug. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

lencsefőzelék:

Hát ez most igazán releváns volt... Nem mindegy, hogy zöldség vagy gyümölcs? Ennek semmi köze ahhoz, hogy milyen gyümölcshöz illik.



Amúgy én a fentiek (körte, alma, barack) közül inkább nem kombinálnám semmivel. Szerintem jó úgy, ahogy leírtad, magában.

2015. aug. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"A görögdinnye nem gyümölcs, hanem zöldség! "


Igen, az, a paradicsom meg gyümölcs, de a gyakorlatban és piacon a gyümölcs az, ami édes.....

2015. aug. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
A dinnye magaba! De ajanlom a korte alma kombit. Finom nagyon
2015. aug. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a barackkal raknám össze
2015. aug. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
A dinnye gyümölcs.
2015. aug. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!