Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor illik tisztázni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor illik tisztázni, hogy mit is akar a másik?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy "akkor most járunk?", hanem hogy mik a szándékai a másiknak, hogy kapcsolatot akar-e vagy nem? Gondolom ez sokszor még a randizás előtt szóbajön, ill. kiderül, de ha nem? Szerintem ezt jó tudni, de nem tudom, rákérdezzek-e, s ha igen, akkor mikor..tudom, ez így homályos, de nem akarom itt részletezni, esetleg akinek van kedve olvasni, privátban kifejtem bővebben.
2015. aug. 1. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá, ha bizonytalan vagy, úgy tiszta, ha előre tudod.
2015. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már rögtön az elején illik tisztázni, főleg azért is, mert ha az egyik beleéli magát, a másik viszont nem akar semmit, akkor ott nagy pofára esés is lehet, ne raboljuk a másik idejét és ne ringassuk álmokba, esetleg kétségekbe a másikat!

Nyíltan szerintem bármikor kérdezz rá. :)

2015. aug. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Randi elõt neem árt tisztázni ha csak fúto kalandot akkar és nem tõbbet.
2015. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is így gondoltam :)
2015. aug. 1. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a "sztenderd" az, hogy ismerkedünk, randizunk, és úgyis menet közben derül ki, hogy mennyire illünk össze. Tehát "bármi lehet" alapon vágok bele, de a randizás még nem jelent kötelezettséget, hiszen ilyenkor még nem tudom eldönteni, hogy el tudok-e képzelni komoly kapcsolatot a másikkal! Amolyan "komoly kapcsolat, HA minden jól alakul" alapon vágok bele az ismerkedésekbe.

Tisztázni szerintem csak akkor érdemes, ha ettől eltérőek az elképzelések, pl. az egyik fél csak laza kapcsolatban, vagy alkalmi kalandban gondolkodik.

2015. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Abszolút egyet értek az 5. válaszolóval
2015. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!