Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Budapesten, hol lehet kapni...

Budapesten, hol lehet kapni nagy kiszerelésű energiaitalt?

Figyelt kérdés

2 literesre gondoltam, belváros (IX. kerületben elsősorban)

Persze nem tervezem 1 nap alatt meginni :)


2015. okt. 1. 15:52
 1/3 nyisziati ***** válasza:
100%
Gyáli úti METRO-ban próbáld, valszeg van nekik, ha nem is 2 literes, de egy. Auchanban biztosan van "Bad Girl" márkájú literes, vagy talán 1,5 literes.
2015. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

vN olyan 1,5literes energiaital egy villám van rajta ,név passz :D finom,közepes hatás,olcso kb: 160ft . ;D

beszereztem egy CBA Prímába. ;) asztán ott a 360ml -s Hell is az naggyon jó szerintem álltalában azt veszem ára:279 ha jól emlékszem ,de ott a 0,6os B! ami szerintem nem olyan jó nem is veszem, na még Teszkóban ugye a jó ratyi Valus aminek sz íze gyertyaviaszra emlékeztet egy kis savanyú. lejárt Spriteal keverve ;)

2015. okt. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a tescoban 230 ft a 1,5 literes v power energiaital,illetve 1 literes kx energiaital is kaphato szintén a tescoba 300 ft-ért asszem,nagy kiszereléses energiaitalokbol nekem ezek jönnek be,meg még a 2 lietes kobra energiaitalt is bejőn nekem:)
2015. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!