Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen ital van ami finom...

Milyen ital van ami finom szénsavas, és olcsóbb mint a Fanta?

Figyelt kérdés

2015. okt. 26. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Aldi-ban kapható az a sajátmárkás narancsos üdítőjük , ízesített vizük ! Szerintem finomak 😀 Vagy a coca cola nem olcsóbb ? Nem szoktam inni
2015. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De olcsóbb, de nem akarok kólát inni.
2015. okt. 26. 18:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha a kóla kizárva, akkor esetleg fantához hasonló szénsavas narancslé.. Vagyis inkább cukrozott szénysavasvíz.. Nem feltétlenül csak narancsos, van mindenféle! :D
2015. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
SZÓDAVÍZ!
2015. okt. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Bazsalikomos-epres üdítő (ez teszkós termék), meg van az Apentának lime-tonikja...
2015. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mi lenne ***** válasza:
100%
szódavízre szavazok én is. tudod ízesíteni citrommal+bazsalikom. nem vennék a helyedben műlöttyöket. a cukrot, mérsékelten adagold hozzá.
2015. okt. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Yehudina ***** válasza:
Az előttem szólóval maximálisan egyetértek, szódavizet kell ízesíteni, de hozzátenném még azt is, hogy cukor egyáltalán nem fontos a limonádéba. Nem kell túlságosan becitromozni és akkor üdít. De lehet beletenni narancslevet is, meg lime-ot is.
2015. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ami finom: Apenta bodza és grapefruit üdítő.

SPAR narancs ízű szénsavas üdítőt NE! Baromi rossz keserű utóíze van.

2015. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 akos147 válasza:
Fröccs!
2015. okt. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kincsesne ***** válasza:

gyengén szénsavas ásványvíz, vagy erősen szénsavas, de tiszta vízzel "hígítva", és egy másfél-literes mennyiségbe egy egész citrom frissen kicsavart leve. Én rendszeresen csak ezt iszom "víznek", és erős az immunrendszerem, ahogy megállapították. A citrom a természetes C-vitaminjával VÉD.

Nem kell félni attól, hogy a gyümölcsök savai okoznának a szervezetben savasodást: azt az állati eredetű élelmiszerek(ben lévő aminosavak?) okozhatnak, amint hallottam. Pl. aki húst eszik hússal, még köszvényt is kaphat, nem csak túl sok gyomorsava lesz.

2015. okt. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!