Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak én szeretem jobban a...

Csak én szeretem jobban a Coca Cola üveges verzióját?

Figyelt kérdés

A szüleim őrültnek tartanak, amikor erre kerül a téma.

20-as kiszerelésben szoktam venni ládástul. Nem érdekel a felár. Nyitó elő, chhhh, füstöl az üveg szája, kicsapódott pára... mindent megér nekem.


Gasztroterroristának tartom a szüleimet, mert hülyeségnek tartják ezt.



2015. júl. 25. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül, én is jobban szeretem az üveges kólát! :)
2015. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Biztos más is jobban szereti.

Én pl abszolult nem szeretem, csak burbunnel.

2015. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Én is jobban szerettem régen, de már nem is kapható sehol.
2015. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hol laksz?


Én Erdélyben élek, és itt van dögivel. :)

2015. júl. 25. 17:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően én is jobban szeretem de pohárból szoktam inni egy-két jégkockával. :)
2015. júl. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hány éves vagy, de a szüleid ilyesmibe is beleszólnak? Nem mindegy nekik?

Semmi rosszat nem akarok róluk mondani, de nincs nagyobbb problémájuk egy ilyen apróságnál?

Egyik ezt szereti, másik azt, ízlések és pofonok, ugye?

A fiam a dobozosat szereti, a lányom az üvegeset, mi itt a gond?

2015. júl. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Én is nagyon szeretem az üveges colát! :)
2015. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6#


Azért akadnak ki, mert én drágábban veszem meg, amikor egy 2 literes hordóból olcsóbb lenne.

2015. júl. 26. 13:30
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az üvegesnek kicsivel más íze van mint ami alu-dobozba van, vagy műanyagba. Én is jobban szeretem üvegből inni, de itthon nem lehet így kapni boltokba.Ez egyébként szerintem minden italnál ugyanígy van.
2015. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Phoney ***** válasza:
100%

Vakteszten összehasonlítottad már? Frissen bontott műanyag vs. frissen bontott üveg, mondjuk alul megjelölt poharakba töltve? Ha ennyire érdekel a dolog, akkor érdemes volna.


Lehet, hogy tényleg nem ugyanazt töltik bele, meg az sem mindegy, hogy az üvegesnél mindig frissen bontott adagot iszol, de az is tény, hogy az pozitív/negatív előítélet döbbenetes mértékben befolyásolja az ízélményt. (Ezért is nem volna üzleti értelme lemásolni a Coca-colát.)

2015. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!