Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Energiaital ízű üdítő?

Energiaital ízű üdítő?

Figyelt kérdés
Van olyan aminek olyan az íze mint az energiaitalnak csak nincs benne koffein meg taurin? Csak ízlik, az íze miatt iszom, nem fáradtság miatt. Tehát van energiaital ízü üdítő? (mint a sprite pl csak tutti frutti ízben) remélem érthető a kérdésem
2015. nov. 11. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
watt naturàt pròbàld ki,nem tartalmaz hozzàadott koffeint és a taurint a schizandra nevű növény kivonat pòtolja,régebben volt még a mate teàs hell ami hasonloan a watt naturàhoz nem tartalmazott hozzàadott koffeint,de azt màr egy ideje nem gyàrtjàk:(
2015. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az adrenalin kid pont erre találták ki! :)

Ilyen pirosas színű egy bicigliző fiú van rajta ha jól emlékszem. De finom egy ideig én is azt ittam az íze miatt. :DDDD

2015. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Cbakban láttam eddig csak ,kb 170ft . *
2015. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!