Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ti mit tesztek ha rosszul...

Ti mit tesztek ha rosszul vagytok az energia italtól?

Figyelt kérdés
Néha mintha nem is ittam volna, néha meg érzem, hogy megárt.

2015. nov. 18. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem iszok többet. -.-"
2015. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Sok vizet kell inni.Tele van méreggel,ki kell pucolni a vesét.Nem jó rászokni.
2015. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem iszunk többé energiaitalt.

Egyetlen egyszer próbáltam meg, délig aludtam tőle.

2015. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, jó. De van, úgy mikor gyorsan kell valami, ami felélénkít. Ha például nagyon korán kelsz, és még álmosan készülni kell munkába..
2015. nov. 18. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Időben kell lefeküdni, hogy ki tudd pihenni magad. Egyébként ha attól nem élénkülsz fel, hogy 4:30-kor el kell sétálni a buszmegállóig mondjuk -3 fokban, akkor ott már nem segít az energiaital sem.

Ellenben hamar függő lehetsz tőle, kirohasztja a fogaidat, az emésztőrendszered, meg az agyad...

Ha már feltétlenül ragaszkodsz valami élénkítőhöz, akkor igyál egy rendes kávét, de ne ilyen agyoncukrozott tartósítószeres szemeteket. Pláne, ha már rosszul is vagy tőle.

Magasvérnyomás, cukorbetegség, trombózis, máj/veseelégtelenség, ez csak néhány, amit az ilyen cuccok fogyasztásával össze lehet hozni pár éven belül.

2015. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
pohár víz és 5 perc torna többet használ reggel, mint ezek a szar löttyök
2015. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!